kameny


střecha

TEPELNÁ ČERPADLA CARRIER - PRO FIRMY

Tepelná čerpadla CARRIER pro komerční a průmyslové objekty jsou tou nejlepší volbou.

Tepelná čerpadla CARRIER jsou běžně instalována do hotelů, škol i zdravotních středisek, do skladových prostorů, multifunkčních objektů, administrativních budov i sportovních hal. V objektech s tepelnou potřebou mnoha desítek kilowat mohou ušetři nemalé peníze. Investice do tepelných čerpadel CARRIER vyšších výkonů má výrazně kratší návratnost a vyšší výnosnost, než je možné dosáhnout u malých objektů jako jsou rodinné domy. Tepelným čerpadlem můžete především u velkých objektů s velkou tepelnou ztrátou dosáhnout nízkých provozních nákladů.

kalkulačka

CENOVÁ KALKULACE

Obraťte se na nás s poptávkou a nechte si udělat kalkulaci zakázky. Kontakt: 739 699 191 Po - Pá: 8.00 - 17.00 hod. nebo na náš email: info@securitytransport.cz

RYCHLOST - OSOBNÍ PŘÍSTUP - SPOLEHLIVOST

Náš team

TEPELNÁ ČERPADLA CARRIER

Kratší návratnost a úspora energií je jedním z důvodu pořízení tepelného čerpadla CARRIER do komerčních objektů. Princip tepelných čerpadel Carrier velkých výkonů se ale v ničem neliší od tepelných čerpadel používaných pro vytápění rodinných domů.

jednotka

Pokud potřebujete dosáhnout velkých topných výkonů v nějakém velkém objektu, je konstrukce tepelných čerpadel Carrier řešena vždy dle Vašich individuálních požadavků.

KOMERČNÍ OBJEKTY

Řešíme ty nejnáročnější požadavky investorů na vytápění komerčních objektů, hotelů, administrativních budov i skladových prostor. A proto dokážeme navrhnout a nainstalovat i to, co se zprvu zdá nemožné. Díky tepelnému čerpadlu Carrier ušetříte více než polovinu nákladů na vytápění. To ocení nejen budoucí nájemci, ale i jednatelé a akcionáři. Zároveň platí, že instalace tepelného čerpadla Carrier okamžitě zvýší hodnotu celého objektu.